TikTok обійшов Facebook за кількістю скачувань додатка


Платформа для коротких відеороликів і онлайнтрансляцій TikTok та її китайський аналог Douyin стала другою за кількістю скачувань додатку, обійшовши тим самим Facebook. Як повідомляє South China Morning Post з посиланням на звіт компанії Sensor Tower, минулого року додаток завантажили 740 мільйонів разів.

До цього друге місце за кількістю скачувань утримував додаток Facebook і його месенджер. Перше місце, як і раніше, займає WhatsApp.

Відзначається також, що один з аналогів TikTok, Likee, яким володіє сінгапурська компанія Bigo, завантажили 330 мільйонів разів, що дозволило йому увійти у топ-10 додатків. Половина скачувань припала на територію Індії.

Варто відзначити, що звіт Sensor Tower про кількість скачувань, не включає в себе дані про передустановлені додатки Android та iOS. У ньому також не враховуються дані про кількість завантажень зі сторонніх магазинів додатків, які дуже популярні в Китаї, оскільки в країні заблоковано Google.

Підписуйтесь на наш "Telegram"-овий канал з новинами технологій та культури.

Раніше повідомлялося про те, що користувачі Android-пристроїв зможуть встановлювати на них програми безпосередньо через пошук.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/tiktok-obiyshov-facebook-za-kilkistyu-skachuvan-dodatka-335871_.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя